O nas • Adwokat Bydgoszcz Frischke & Sielska • Kancelaria Adwokacka
15542
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15542,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

O nas

adwokat
Natalia Frischke

W 2014 roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, składając pracę magisterską dot. problematyki błędów medycznych i odpowiedzialności karnej lekarzy.

 

Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy pod patronatem adw. Jana Montowskiego.

 

Biegle posługuje się językiem angielskim ogólnym oraz prawniczym. Posiada międzynarodowy certyfikat TOLES Legal.

 

W 2018 r. uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy.

 

W 2019 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu sądownictwa i administracji w Kościele na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

adwokat
Adriana Sielska

Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku, składając pracę magisterską dot. zasady szybkości postępowania w polskim postępowaniu karnym (w świetle orzecznictwa strasburskiego).

 

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami i strategii przedsiębiorstwa na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz z zakresu sądownictwa i administracji w Kościele na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

Po odbytej aplikacji adwokackiej i złożeniu egzaminu adwokackiego w 2018 roku została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy.

Skontaktuj się

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii